Kontakt

Hundiallika keskus asub Võrumaal, Võru vallas, Suuremetsa külas, Laiuse talu maadel.

KOHALETULEK AUTOGA

* Kõige mõistlikum on läheneda Võru poolt. Võrust Olerexi tankla juurest tuleb keerata vasakule, Võru-välisele ringile. Esimesest ringteest minna otse ja teiselt ringteelt tuleb suund võtta Obinitsa poole ja sõitagi nii kaua (vahepeal tuleb koht nimega Kääpa, kust uuesti näitab Obinitsa peale) kuni jõuate väikesesse natuke väsinud väljanägemisega külasse nimega Otsa.

Otsalt tuleb keerata vasakule Lepassaare poole ja sõita omakorda niikaua kuni vastu tuleb raudtee (vahepeal läheb kõvakattega tee üle kruusateeks). Enne raudteed näitab silt vasakule Orava 11 km. Sinna tulebki keerata (ärge minge üle raudtee!) ja umbes kilomeetri pärast ongi paremat kätt Hundiallika. Tunnete selle kohe ära, sest uusi ehitisi selle tee ääres rohkem pole. Kohe teisel pool teed on üks suur vana heinaküün. Sissesõidutee on Hundiallika sildist veidi edasi. Ja lisaks näete tee ääres lehvitavat jänest – jänese juures ongi õige koht meie juurde sisse keerata.

* Kes tuleb teiselt poolt, Orava/Värska poolt siis on õige läheneda läbi Orava, siis tuleb Hanikase ja pealse seda jupp aega sõita on näha Suuremetsa bussisilti. Sealt tuleb veel edasi tulla ja siis jääb vana suur küün paremale ja veidi enne seda  ongi Hundiallika sissesõidutee.

GPS tunneb ära koha Hundiallika keskus, seega nii veel kõige lihtsam.

KOHALETULEK MUUL VIISIL

Meile lähim raudteejaam on Orava (u 10 km) ja suurem Bussijaam Võru (u 22 km). Kui oled meiega varem kokku leppinud, saame sulle ka sinna või tänna vastu tulla.

mekoos hundiga

Hundiallika keskust kureerib MTÜ Terve Maailm/OÜ Gaia Consilium.

Pererahvas ja kontaktisikud:
Kaia-Kaire Hunt, tervemaailm@gmail.com , tel: 56600295
Toomas Trapido, toomas.trapido@gmail.com

Jooksvat infot keskuse kohta leiad meie Facebooki lehelt.        

MTÜ Terve Maailm tegeleb lisaks Hundiallika keskuse arendamisele kogukondliku tervisedenduse propageerimise ja edendamisega.
Lähemalt võib lugeda siit: www.uustervis.ee